Sıfır gemi inşa projelerinde ve hali hazırda işlevini yitiren veya ömrünü doldurmak üzere olan boru sistemlerinde, parça değişimi ve tamiri, işçilik, izometrik boru üretimi, boru kalıplama, yeni hat inşası vb. proje konularında alanına hâkim uzman kadromuz ile faaliyet göstermekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarla alakalı kısa bilgilendirmeler aşağıdaki gibidir;

Parça değişimi ve tamiri: Belli bir görev için tasarlanmış boru hatları üzerinde flowmetre, Valf, manometre vb. gibi birçok özel ve genel destekleyici ekipman bulunmaktadır. Talep edilen destekleyici parçaların tamiri veya montajı firmamız tarafından etkin bir şekilde yapılmaktadır.

İşçilik: Gemilerin fabrikasyon olarak ürettirdiği ve bakım için yanında getirdiği boru parçalarının montajı, demontaj, hat içi temizlik vb. konularda iş gücümüz ortaya koyulmaktadır.

İzometrik Boru Üretimi: Talep Dahilinde ölçü tarafımızca çıkarılarak veya müşteri tarafında tarafımıza iletilen çizimler referans alınarak izometrik boru üretimi yapılmaktadır.

Boru Kalıplama: Fabrikasyon üretilen özel boru ve parçalarının kalıplanarak değişimi yedeklenmesi yapılmaktadır

Yeni Hat inşası: keşfi ve inşası talep edilen bölgeye optimum şartlarda boru hattı üretimi ve montajı yapılmaktadır.

GRA Boru Üretimi: Firmamız kimyasal taşıma için kullanılan plastik (GRA Boru) boru montajını da uzman kadrosuyla yapabilmektedir.