Borulama


Borulama süreçlerinin tamamında deneyimli ve yetkin ekiplerimiz görev alırken en kısa sürede işlemlerini sorunsuz olarak tamamlamaktayız. Sıfır gemi projelerinde boru sistemlerinin tüm montajlarını gerektiği şekilde yapmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bununla birlikte gemilerinizde var olan tüm boru sistemlerinin kontrollerini de uzman ekiplerimiz aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz. Sonrasında işlevini tamamen ya da kısmen kaybeden boru sitemlerinin parça değişimlerini sağlamaktadır. Geniş olanaklara sahip olmanın ayrıcalıklarını kullanan firmamızla iletişime geçerek sizlerde borulama süreçlerinde yardım alabilirsiniz. Boru sistemlerinin tamir süreçlerinde de uzman kadromuz görev alırken makul fiyat aralıklarının bulunması da firmamızı çok daha cazip hale getirir. 

Borulama İşlemleri

Borulama işlemleri kapsamında izometrik boru üretimi ya da boru kalıplama imkanlarımız bulunur. Arzu edilmesi halinde yeni hat inşası da yapabilmekteyiz. Bunun haricinde tüm boru sistemlerinin hızlı bir şekilde değişimiyle daha kaliteli bir malzeme kullanılabilir. Boru hatları üzerinde var olan valf, manometre, flovmetre gibi ekipmanların arızaları tespit edilirken ekiplerimiz tarafından değişimi de hemen yapılır. Özel ve genel destekleyici tüm ekipmanlar için aynı durum geçerlidir. Montajların tamamı da aynı kalite standartlarında gerçekleştirilir. 

İşçilik Farkı 

Borulama işlemleri süreçlerinde firmamızın farkını ortaya koyan durumlardan bir tanesi de şüphesiz ki işçilik kalitesidir. Uzman ekiplerimiz tarafından tüm boru sistemlerinde değişim ve montajlar yapılır. Boru parçalarının montaj edilmesi ya da demontaj süreçleriyle hat içi temizliklerin tamamı işçilerimizce en iyi şekilde olmaktadır. 

Borulama Hizmetlerimiz

Borulama hizmetlerimiz arasında belirlenen ölçülere uygun olarak izometrik boyu üretimi de vardır. Siz müşterilerimize uygun şartları taşıyan çizimlerin bizlere iletilmesi halinde hızlı bir şekilde izometrik boru üretimi yapılarak teslimi gerçekleştirilir. Özel boru ile parçalarının kalıplanmış olmasıyla yedeklemesi de yine firma hizmetlerimiz arasındadır. Bu sayede istenildiği zaman fabrikasyon üretimi çok daha hızlı olabilir. Çok daha ön çalışma gerektiren yeni hat inşası özelinde de en iyi firmalar arasında bulunmanın verdiği onuru yaşamaktayız.

Keşif süreçlerinin sona ermesiyle inşa edilecek olan bölgenin bilgilerinin alınması sonrasında boru hattı üretimini başlatmaktayız. Üretim ve montaj işlemlerinin tamamında gerekli malzemelerle uzman ekiplerimiz görev alır. Borulama hizmetlerimiz arasında bir başkası ise kimyasal taşımaların yapılmasını sağlayan GRA Boru montajlarıdır. Plastik özellikli boruların montajlaması da yine uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilir, taşınacak ürünlere göre hazır hale getirilir.